Nimrod punten 2018

Op deze pagina worden de Nimrod punten bijgehouden van de twee MAP’s waarop de hond het hoogste eindigde, zodat voor iedereen zichtbaar is, welke honden in aanmerking komen voor de Nimrod selectie.

[Bij onvolkomenheden of vragen neem gerust even contact op via orweja@kpnplanet.nl]
Ga naar de volledige MAP uitslagen 2018

 

Duitse Staande Draadhaar

 NaamVoorjagerPlaatsingNimrodpuntenMAP puntenLocatieDatumNimrod punten
totaal
MAP punten
tonaal
1BenBart Gelsing1100557Arnemuiden10-09-20181961083
BenBart Gelsing396526Kerkwijk/
Zaltbommel
07-09-2018

 

 


 

Duitse Staande Langhaar

NaamVoorjagerPlaatsingNimrodpuntenMAP puntenLocatieDatumNimrod punten
totaal
MAP punten
totaal
1Lillebrusen'BjarkiMarty Vreugdenhil1100588Haaften11-09-20181961152
Lillebrusen'BjarkiMarty Vreugdenhil396564Heijningen28-08-2018
2Jette v.h. EppenzolderWilma Rodenburg298555Haaften11-09-2018190 1081
Jette v.h. EppenzolderWilma Rodenburg592526Heijningen27-08-2018

 


 

Golden Retriever

NaamVoorjagerPlaatsingNimrodpuntenMAP puntenLocatieDatumNimrod punten
totaal
MAP punten
totaal
1Matthew v.d. Golden JagersMary Bossaert298583Zeewolde25-08-20181941130
Matthew v.d. Golden JagersMary Bossaert396547Arnemuiden10-09-2018
2Odin v.d. Golden JagersGerrit Croese298557Kerkwijk/
Zaltbommel
07-09-20181861063
Odin v.d. Golden JagersGerrit Croese788506Biddinghuizen15-09-2018

 


 

Labrador Retriever

 Naam hondVoorjagerPlaatsingNimrod
punten
MAP
punten
LocatieDatumNimrodpunten
totaal
MAP punten
totaal
1Go Back White GoldEd Booter1100595Zeewolde25-08-20181981124
Go Back White GoldEd Booter298529Biddinghuizen15-09-2018
2Virginia's Lean PepperEleen Born298550Arnemuiden10-09-20181981113
Virginia's Lean PepperEleen Born1100563Biddinghuizen15-09-2018
3Bing v.d. WaterlandspolderJoachim van Beek1100570Dongen16-09-20181961143
Bing v.d. WaterlandspolderJoachim van Beek396573Zeewolde25-08-2018
4Handsome Hauke the Second Off April (Charlie)Femke Lagaaij1100558Baarn08-09-20181941102
Handsome Hauke the Second Off April (Charlie)Femke Lagaaij494544Zeewolde25-08-2018
5JonesSamantha Kersten298549Dongen16-09-20181941065
JonesSamantha Kersten396516Baarn08-09-2018
6Dual Bente vd HooydamhoeveEsther van Vlerken494545Arnemuiden10-09-20181881068
Dual Bente vd HooydamhoeveEsther van Vlerken494523Dongen16-09-2018
7Holland's Blanche of Upperclaws Dirk van Overbeek592518Kerkwijk
Za/ltbommel
07-09-20181841034
Holland's Blanche of Upperclaws Dirk van Overbeek592516Dongen16-09-2018
8Flying Ferdi the Second off April. (Mika)André Brink592520Biddinghuizen15-09-20181821041
Flying Ferdi the Second off April. (Mika)André Brink690521Zeewolde25-08-2018
9Garrethall QuiffRinus Heijmans494521Biddinghuizen15-09-20181821021
Garrethall QuiffRinus Heijmans788500Kerkwijk
Za/ltbommel
07-09-2018
10June van de WaterlandspolderNico Huisman690514Dongen16-09-20181741002
June van de WaterlandspolderNico Huisman984488Baarn08-09-2018
11Spectacle Miss JetA.S.D. de Vrij-Smith396527Bidinghuizen15-09-2018172984
Spectacle Miss JetA.S.D. de Vrij-Smith1376457Baarn08-09-2018
12Charlie TooropCees Verwijs788484Arnemuiden10-09-2018172972
Charlie TooropCees Verwijs984488Kerkwijk/
Zaltbommel
07-09-2018
13Blackthorn MirachRinus Biemans690512Kerkwijk/
Zaltbommel
07-09-20181681000
Blackthorn MirachRinus Biemans1278488Zeewolde25-08-2018
14Beautiful Hunter Amazing AngelWendie Dekker592535Arnemuiden10-09-20181641008
Beautiful Hunter Amazing AngelWendie Dekker1572473Biddinghuizen15-09-2018
15Dreamer of the Spring CottageWillem Ties Oosterhuis984496Zeewolde25-08-2018164997
Dreamer of the Spring CottageWillem Ties Oosterhuis1180501Biddinghuizen15-09-2018
16Tututni ArrowML van Haersma de With298538Baarn 08-09-2018162975
Tututni ArrowML van Haersma de With1964437Biddinghuizen15-09-2018